Yabancı Dil Öğrencileri

YKS-DİL öğrencileri, YDS ve YÖKDİL sınavlarında da başarıyla uyguladığımız “Ön Hazırlık” eğitimiyle  YKS-DİL hazırlık sürecine başlar. Kolaydan zora doğru ilerleyen 6 seviyelik “Okuduğunu Anlama ve Kelime” odaklı bu ön hazırlık eğitimi sayesinde öğrencilerimiz kelime dağarcıklarını genişletir, cümle yapılarını analiz edebilecek kadar dil bilgisi öğrenir ve doğru yorumlama becerilerini geliştirerek bir üst seviyeye hazır hale gelirler.

Bütün bunları yaparken sadece sınıf eğitimlerinden değil 7/24 erişebilecekleri ve akıllarına takılan her sorunun ayrıntılı cevabını alabilecekleri  video eğitim paketlerinden de faydalanırlar.

Ön Hazırlık eğitiminde temel eğitim bölümünü oluşturan ilk 3 seviyenin tamamlanmasıyla birlikte, süreç biraz daha yoğunlaşır. Ön hazırlık kısmının sırasıyla 4. Seviye5. Seviye ve 6. Seviye çalışmalarının yanında, öğrencilerimiz yoğun bir biçimde ve eş zamanlı olarak “Dil Bilgisi”“Okuduğunu Anlama – Kelime – Çeviri” ve “Soru Tipleri” odaklı eğitimlerimizle çalışmalarına hız verirler. Binlerce soru çözerek YKS-DİL soru tipleri konusunda artık ustalaşan öğrencilerimiz sona doğru çözdükleri gerçek sınav tadında özgün denemelerle rakiplerini her yönden iyice tanır hale gelerek süreci sonlandırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X
Sohbeti Başlat
Bize Whatsapp'tan yazın
Merhaba,
Bize Whatsapp'tan yazmak için "Sohbeti Başlat "butonunu tıklayın...
Powered by